FAQ

Jak zostać uczniem POINT?

Nic prostrzego!!!

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na umowie i zgłosić się do naszej siedziby w Sulejowie przy ul. Koneckiej 7 – dawny budynek GS nad bankiem.

Lektor określi poziom znajomości języka i przydzieli do właściwej grupy.

Warto też wiedzieć, z jakich podręczników korzystacie w szkole, czy uczelni. Na pewno ułatwi to nam pracę.

Nie pobieramy wpisowego! Płacisz za kurs, nie za możliwość korzystania z naszych usług.

Dostosowujemy poziom oraz intensywność kursu do indywidualnych potrzeb klienta.

Dlaczego my?

Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT powstało w 2009 roku. Jest to nowoczesna, bardzo dynamicznie rozwijająca się szkoła języków obcych i centrum tłumaczeń.

W POINT przywiązujemy ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji lektorów, dla których nauczanie jest pasją.

Zapewniamy najwyższy poziom zajęć językowych i najlepiej przygotowanych lektorów, egzaminatorów i tłumaczy. Nasi kursanci są motywowani do samodzielnego budowania zdań, komunikowania się i myślenia w języku obcym. Kładziemy nacisk na praktyczną stronę posługiwania się językiem.

W chwili obecnej oferujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego,  przez średnio zaawansowany do zaawansowanego. Przygotowujemy do egzaminów językowych KET, PTE, FCE, CAE, CPE, LTE, TOEFL, IELTS i TELC w tym do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

Zajęcia w POINT odbywają się w małych, maksymalnie 8 osobowych grupach. Dokładamy wszelkich starań, aby średnia wieku w grupie była jak najbardziej wyrównana. W praktyce oznacza to, że gimnazjalista nie trafi do grupy dla dorosłych.

Na zajęciach w POINT nie będziesz się nudził. Oprócz podręcznika korzystamy z technik multimedialnych i ćwiczeń interaktywnych. Dzieci biorą udział w zabawach, śpiewają i tańczą. Młodzież uczestniczy w projektach, a dorośli angażują się w niebanalne dyskusje.

Oprócz efektywnej nauki proponujemy naszym kursantom wspólne spędzanie wolnego czasu: imprezy, przedstawienia, koncerty i wyjazdy w gronie dobrych znajomych.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi, firmami prywatnymi, instytucjami oraz wydawnictwami językowymi.

Jakich języków mogę się uczyć w CJOT Point?

Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT intensywnie się rozwija.

W chwili obecnej prowadzimy kursy z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Ponadto, dokładamy wszelkich starań aby poszerzyć naszą ofertę o inne języki takie jak rosyjski i włoski.