Imprezy

Od początku naszej działalności organizujemy dla uczniów Centrum różnorakie imprezy kulturalne. W celu zapoznania naszych uczniów z kulturą krajów anglojęzycznych obchodzimy święta brytyjskie i amerykańskie. Co roku ma miejsce Halloween dla dzieci i młodzieży. Oraganizujemy spotkania świąteczne i noworoczne. Oczywiście podczas imprez uczniowie szlifują język i poznają nowe zwroty i słownictwo ponieważ każda impreza wypełniona jest ciekawymi ćwiczeniami i zadaniami językowymi.

Dla naszych uczniów i ich rodziców przygotowujemy przedstawienia w języku angielskim. Dzieciaki wcielają się w postaci znanych angielskich sztuk, nowel i powieści.

Point to także szansa na zapezentowanie szerszej publiczności swoich zainteresowań. Organizujemy wystawy prac naszych uczniów i zachęcamy do podjęcia nowych hobby.

Nasi uczniowie rozwijają się we wielu kierunkach – przygotowują prezentacje, krecą filmy, robią zdjęcia, śpiewają, a czasem tańczą.

Zajęcia czasami przenoszą się poza szkołę do pobliskiego lasu. Tam odbywają się gry i zabawy zakończone obowiązkowym piknikiem.

W centrum często organizujemy różnorakie konkursy. Nagrodami są bony, książki i gadżety naszej szkoły.

W Point nie można się nudzić!